Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Prywatne Niepubliczne Przedszkole
w Maniowach
ul.Krasińskiego 18
34-436 Maniowy
tel.18 275 06 27

<<< powrót do listy galerii

Dn. 4.11.2015 panie z przedszkola brały udział w warsztatach "W krainie św. Mikołaja" organizowanych przez przedszkole w Ludźmierzu, a poprowadzonych przez panią Annę Sowińską wieloletniego nauczyciela dyplomowanego edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, edukatora, terapeutę zajęciowego, animatora pedagogiki zabawy, niegdyś nauczyciela klas autorskich, współzałożyciela i wieloletniego prezesa Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej SNEP, założyciela 14 przedszkoli na terenie woj. łódzkiego z projektu Wieś Przyjazna dzieciom, wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej z certyfikatem Dalton International, konsultanta pedagogiki planu daltońskiego, członka Polskiego Stowarzyszenia Dalton. Autora programów, podręczników, pomocy edukacyjnych i materiałów około podręcznikowych. Laureata nagrody Werycho – Radziwiłowicz nadawanej przez Bliżej Przedszkola oraz Lidera w edukacji nadawanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Panie wychowawczynie nauczyły się nowych ciekawych sposobów twórczego prowadzenia zajęć z dziećmi, poznały nowe tańce, piosenki i pomysły na prace plastyczne, a przy tym świetnie się bawiły.